درباره شرکت زیکو

 

شروع فعالیت تجاری شرکت زیکو به سال های دور (حدود سی سال قبل) در شهر تهران باز می گردد که قطب صنعتی و اقتصادی ایران محسوب می شود. شرکت، تهیه و توزیع لوازم برق و الکترونیک را در سطح ایران بر عهده داشت که با مرور زمان حوزه ی فعالیتی خود را کاهش داد و سعی کرد روی بعضی از زمینه های الکترونیکی به صورت خاص و تخصصی فعالیت داشته باشد که اکنون حوزه فعالیت شرکت در زمینه الکترونیکی روی هویه های صنعتی ، قلع و به طور کل ابزار لحیم کاری است.

در سال ۱۳۹۰ شرکت تصمیم گرفت در زمینه صوت نیز قدمی بردارد و بدین منظور با استخدام کردن متخصصان و طراحان مجرب و دوره دیده ی داخلی و نیز همکاری گسترده با شرکت های معتبر دنیا در حوزه های مرتبط و همچنین مطالعه بازار مصرف داخل کشور و شناخت و آشنایی از نیاز مصرف کنندگان محترم در کوتاه مدت توانست جایگاه ویژه ای در عرصه صوت پیدا کند.

زیکو برای ارتباط هرچه بیشتر با مشتریان و همکاران و بهره گیری از فناوری های روز دنیا حضور فعالی در نمایشگاه های داخلی و خارجی دارد.

تجهیزات “زیکو” برای سال ۲۰۱۷ متمرکز بر سیستم های PA شامل انواع متنوعی از بلندگوهای حرفه ای در سری های تخصصی، پاور میسکر و میکسر، آمپلیفایرهای کامبو و پاور آمپلیفایر، میکروفون های داینامیک و تجهیزات کنفرانس است و آمادگی خود را جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام میدارد:

نصب انواع سیستم های کنفرانس، سیستم کنفرانس با ترجمه هم زمان، آمپلی فایر، راک صوتی و تصویری، باند صوتی ، بلندگوهای سقفی و ستونی و دکوراتیو دیواری میکروفون پیجینگ

مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های صوتی و پیام رسانی (پیجینگ) ویژه سالن های اجتماعات، کارخانجات، بیمارستان ها، مراکز اداری و آموزشی و مساجد و حسینیه ها فروش و نصب انواع پروژکتورهای نورپردازی صحنه، دارای افکت های خاص جهت اماکن عمومی، پارک ها، ساختمان های بلند، فواره ها و ..

مشاوره، طراحی و نصب میزکنفرانس، صندلی آمفی تئاتر، پرده های مخمل اتوماتیک جهت اجتماعات، سیستم های صوتی چند منظوره و حرفه ای و سایر تجهیزات سالن های آمفی تئاتر سیستم های حفاظتی: سیستم های دوربین مدار بسته و اعلام حریق

این شرکت به منظور حمایت از مصرف کنندگان و جلوگیری از اتلاف وقت و بودجه آنان کلیه محصولات ZICO را به مدت ۳ سال گارانتی نموده و تعمیرات و ارائه خدمات بعد از فروش آنها را به مدت ۱۰ سال ضمانت می نماید .