سیستم های صوتی هوشمند خانگی

هیچ خانه ای بدون موسیقی کامل نیست و سیستمهای هوشمند صوتی کمک می کنند تا راحت تر از همیشه در سراسر خانه خود به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید .
همانند بسیاری از ابزارهای هوشمند، شما قادر به کنترل سیستم صوتی خود از طریق تلفن یا رایانه شخصی خود خواهید بود . با رشد بازار و پیشرفت تکنولوژی ، شما گزینه های زیادی برای پیدا کردن سیستم کامل برای خانه خود دارید.

استفاده از سیستم های صوتی هوشمند خانگی

شما دیگر نیازی به داشتن یک استریو متفاوت در هر اتاق خانه خود ندارید . با سیستم های صوتی خانگی هوشمند، شما ممکن است فقط در یک اتاق نیاز به بلندگو داشته باشید . موسیقی را از یک برنامه یا با صدای خود کنترل کنید .
آنها معمولا برای تنظیم و استفاده آسان هستند . به علاوه، سیستم بی سیم، خارج از یک آداپتور برق است . این بدان معنی است که دیگر سیمهای مزاحم برای اجرا و گوش دادن به موسیقی وجود ندارد.

سیستم های صوتی بیسیم

شما نباید مجبور به داشتن سیم در همه جا برای راه اندازی یک سیستم صوتی باشید . سیستم های صوتی وایرلس جزء محبوب ترین سیستم های صوتی هوشمند خانگی به شمار می آیند . در این مدل از سیستمها هر کجا که بخواهید صدای بلندگو را تنظیم کنید می توانید از تلفن و یا لپتاپ خود استفاده نمایید.

معرفی چند نمونه محبوب از سیستمهای صوتی بیسیم :

Chromecast Audio :

هر استریو موجود را با یک پورت AUX به یک سیستم صوتی بی سیم تبدیل کنید . لیست پخش مورد علاقه خود را از طریق دستگاه مورد علاقه خود ، مستقیما به سیستم صوتی خانگی خود وصل و پخش نمایید .
Bose SoundTouch 20 :

این بلندگوها سازگار با Wi-Fi و بلوتوث و از طریق برنامه SoundTouch در تلفن هوشمند یا کامپیوتر شخصی شما کنترل می شود. به راحتی موسیقی خود را از طریق ویژگیهایی مانند Spotify، Pandora و کتابخانه موسیقی ذخیره شده خود پخش کنید.
Samsung Radiant360 :

دارای ویژگی های ۳۶۰ درجه صدا و کنترل از راه دور از طریق برنامه مربوطه می باشد . یک برنامه می تواند چندین بلندگو Radiant360 را کنترل کند، بنابراین شما می توانید از در خانه خود حرکت کنید و موسیقی خود را کنترل نمایید .
 
 

دستگاه های ارتباطات صوتی

آیا دوست ندارید فقط به سیستم صوتی هوشمند خود بگویید که چه چیزی را پخش کند و دقیقا همان چیزی می گویید را پخش کند ؟ دستگاه های ارتباط صوتی بیش از یک سیستم صوتی معمولی هستند . آنها خیلی شبیه Siri اپل یا Cortana مایکروسافت کار می کنند . با استفاده از دستورات، شما قادر به کنترل موسیقی، دریافت اعلان ها و کنترل دستگاه های دیگر در خانه خود هستید .

معرفی چند نمونه محبوب از دستگاههای ارتباطات صوتی :

Amazon Echo :

از صدای خود برای انتخاب موسیقی و گوش دادن و لذت بردن از آن با کیفیت بالای پخش شده از بلندگو های کوچک آن استفاده نمایید . این دستگاه همچنین با دستگاه های هوشمند خانگی برای کنترل ترموستات، چراغ ها و موارد بیشتر با صدای شما ادغام می شود.
Google Home :

بگو “OK Google” ، برای کنترل آنچه که موسیقی دستگاه پخش می کند و از سوالات Google Assistant سوال کنید و اطلاعات مربوط به تقویم خود را دریافت کنید . شما همچنین می توانید سایر دستگاه های هوشمند را در خانه خود کنترل کنید، حتی اگر شما در کنار صفحه اصلی Google Home به دلیل طراحی قدرتمند صدای آن نباشید .
IVEE :

به عنوان یک دستگاه صوتی چند اتاق عمل می کند که با سایر سیستم های هوشمند و خدماتی مانند Uber و Spotify متصل می شود . این برنامه به عنوان بزرگترین رقیب آمازون اکو در نظر گرفته شده است و اکنون برای پیش سفارش در دسترس است.

 

 

 

 

 

سیستمهای خانگی

برای دوستداران موسیقی، سیستم های خانگی، نوع عالی سیستم صوتی خانگی هستند . این سیستم ها از بلندگوی های متعدد در سراسر خانه شما استفاده می کند و به شما امکان کنترل موسیقی برای هر اتاق یا پخش موسیقی در تمام بلندگوها را می دهد.

 

Loxoneدارای بلندگوهای بی نظیری است که در حین پخش صدا از آن استفاده می کنند و در عین حال صدای شفاف را نیز ارائه می دهند. سفارشی کردن نحوه پخش موسیقی از اتاق به اتاق، انتخاب آنچه که در زمان مشخصی از روز پخش می شود، و با نورپردازی و زنگ های خود جزء ویژگیهای آن می باشد . کنترل همه چیز فقط از طریق یک دکمه ، گوشی هوشمند ، تبلت یا کامپیوتر خود امکان پذیر می باشد .

 

 

 

Sonos به خوبی برای بلندگوهای با کیفیت بی سیم شناخته شده است . بلندگوها را در خانه خود ترکیب کنید و آنها را به راحتی از برنامه مربوطه کنترل کنید . پخش یک آهنگ در سراسر خانه و یا آهنگ های مختلف برای اتاق های مختلف امکان پذیر می باشد . این سیستم آسان برای سفارشی کردن نیازهای شما است و حتی در محیط های مرطوب نیز قادر به کارکردن می باشد .

 

 

 

 

یک یادداشت ویژه :

محصولات و تجهیزات صوتی زیکو ، با توجه به نیاز مشتری و بازار کشور و با استفاده از فناوری روز دنیا و با بهره گیری از طراحی مدرن در تجهیزات صوتی وارد عرصه تجهیزات موسیقی و صوتی کشور شده است ، که بهترین و باکیفیت ترین محصولات را بنابر تقاضای مشتریان ارائه نماید .
شماره تماس شرکت : ۳۳۹۵۸۱۹۹ (۰۲۱) – ۳۳۹۳۹۵۰۶ (۰۲۱) – ۳۳۱۱۴۷۲۵ (۰۲۱) – فکس : ۳۶۶۱۷۵۰۲ (۰۲۱)
وبسایت شرکت زیکو
 
کانال تلگرام شرکت زیکو
 
کانال اینستاگرام شرکت زیکو

مقالات آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *