هدف از سیستم های PA این است که صدا را تقویت کند، خواه اینکه آن صدا کلمه صحبت شده، موسیقی ضبط شده یا موسیقی زنده باشد . سیستم های PA در تمام شکل ها، اندازه ها و با قدرت های متفاوت موجود میباشد . امروزه از یک سیستم جمع و جور ایده آل PA قابل حمل برای سخنرانی در یک جلسه گرفته ، تا سیستمهای پیشرفته صوتی در کنسرت ها ، فستیوالها ، فروشگاهها ، سینما و … وجود دارد . در اینجا در شرکت صوتی زیکو ، ما سیستم هایی را برای عملکرد هر نوع و مقیاسی داریم .
امروزه با گسترش فناوری های دیجیتال نظیر دوربین های مداربسته ، تلویزیون های مدرن ، شبکه اینترنت و سیستم های صوتی پیشرفته ، ساختمانها و مراکز فروش تبدیل به یک ساختمان هوشمند شده اند . سیستمهای صوتی زیکو ، طراحی شده متناسب با نیازهای مختلف و به طور حرفه ای و انحصاری ، دارای محصولات صوتی باکیفیت برای پخش موسیقی پس زمینه و اطلاع رسانی در فضاهای عمومی همچون نمایشگاهها ، سالنها و مراکز خرید و فروشگاهی می باشد .
مراکز خرید و فروشگاهی ، دارای یک جمعیت شلوغ و پر رفت و آمد میباشد که پخش یک موسیقی پس زمینه آرام میتواند به بهبود این فضا  کمک شایانی نماید و محیطی آرام و لذت بخش را برای خریداران به ارمغان بیاورد . همچنین به عنوان یک بخشی از سیستم مدیریت ارتباط بتواند در زمان اطلاع رسانی و هدایت مشتریان و خریداران نقش بسزایی را ایفا نماید . 
سیستمهای صوتی کمک فراوانی به افزایش بازدیدکنندگان و خریداران در فروشگاه ها و مراکز خرید می کنند و درحال حاضر جزئی از ملزومات جدانشدنی این ساختمانها می باشد . در بسیاری از مراکز خرید به غیر از پخش موسیقی پس زمینه ، اجرای زنده و کنسرت نیز برگزار میشود که داشتن یک سیستم صوتی باکیفیت میتواند به ارتقای کیفیت این مراسم بیانجامد .
حال به ذکر محصولات بلندگوهای سقفی زیکو میپردازیم که متناسب با فضاهای فروشگاهی ، مراکز خرید ، سالنها و نمایشگاهها می باشد .

یک یادداشت ویژه :

محصولات و تجهیزات صوتی زیکو ، با توجه به نیاز مشتری و بازار کشور و با استفاده از فناوری روز دنیا و با بهره گیری از طراحی مدرن در تجهیزات صوتی وارد عرصه تجهیزات موسیقی و صوتی کشور شده است ، که بهترین و باکیفیت ترین محصولات را بنابر تقاضای مشتریان ارائه نماید .
شماره تماس شرکت : ۳۳۹۵۸۱۹۹ (۰۲۱) – ۳۳۹۳۹۵۰۶ (۰۲۱) – ۳۳۱۱۴۷۲۵ (۰۲۱) – فکس : ۳۶۶۱۷۵۰۲ (۰۲۱)
وبسایت شرکت زیکو
 
کانال تلگرام شرکت زیکو
 
کانال اینستاگرام شرکت زیکو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *